Karjalaseurojen Etelä-Hämeen piirin otsikkologo

 

ETELÄ-HÄMEEN KARJALAISSEUROJEN PIIRIHALLITUS 2016

 

Puheenjohtaja: Päivi Klemelä Lehtimäenkulmantie 187
32100 Ypäjä
050-3765162
paivi.klemela@tammela.fi
   

 

 
Varapuheenjohtaja Harri. E. Hatakka Koukkulantie 155 
2520 Kormu 
Puh. 050-3261218
harri.hatakka@gmail.com
       
Sihteeri Eija Järvinen Vesilahdentie 1469
31830 Halkivaha
040-8417727
eijahelenajarvinen@gmail.com 
       
Jäsenet Raija Himanen Hillonkulmantie 230
31170 Savijoki
044 3178330
himanen@gmail.com
      lahteenmaki.sirpamaria@gmail.com
  Rauni Valkeapää 040-7730704  
  Niina Nisula

Saunatie 5 as 11
12600 Läyliäinen
050-3471225

niina.nisula@pp.inet.fi
       
  Paavo Vesterinen Hiihtotie 3
31300 Tammela
050 3427626
paavo.vesterinen@surffi.net
       
  Sulo Rasilainen Pekolankatu 59
13220 Hämeenlinna
050-5621580
sulo.rasilainen@gmail.com
       
  Pekka Moisander Pyssymäentie 7
32100 Ypäjä
0400-260949
ekka@muolaa.fi
       
  Eeva-Liisa Heinonen

Kaaritie 17 c 21
12100 Oitti

eevaliisa.heinonen@gmail.com
     

 

 

  Jukkapekka Hämäläinen Pohjakatu 2
13100 Hämeenlinna
050-5553467
jukkapekkahamalainen@elisanet.fi
       
  Erkki Ahtiainen

Valkjärventie 88
14690 Torvoila
0400-627753

erkki.ahtiainen@gmail.com